Međunarodni karate turnir ZLATNI POJAS, Èačak, 15.04.2006 godine

U Èačku se 15.04.2006 godine održao 35 po redu radicionalni karate turnir pod nazivom koji je jedan od najjačih turnira u Evropi.
Ženska reprezentacija je ekipno osvojila II mjesto pobijedivši: Makedoniju sa 2:0, Mađarsku sa 2:0 i u finalu izgubivši od SiCG rezultatom 1:2, gdje je kod rezultata 1:1 Una Selman teže povrijedila Katarinu Striku.

Za ekipu su nastupile: Lejla Ferhatbegović-Dizdarević, Mirsada Suljkanović,Una Selman, Alma Ibrahimefendić.

Pojedinačno:

• 53 kg

Una Selman je poslije 5 pobjeda osvojila je 2.mjesto .Do finala je pobijedila i Evropsku prvakinju Milenković.

• 60 kg

U finalu su se poslije 4 pobjede  sastale Mirsada Suljkanović i Lejla Ferhatbegović-DIzdarević i pobijedila je Lejla Ferhatbegović sa 1:0.

• +  60  kg

3 mjesto je osvojila Aida Hadžić koja je kao kadetkinja radila prvi puta u seniorskoj konkurenciji.